Новости Экономика тигипкопошлинасоюзпоступление

Вступ України до Митного союзу можливий лише якщо він не суперечитиме угоді про Асоціацію з ЄС — Тигипко

base article image

Вступ України у Митний союз Росії, Казахстану і Білорусі можливий лише за умови, якщо його норми не суперечитимуть угоді про Асоціацію із Європейським Союзом.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тигипко під час брифінгу, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, основний зовнішньополітичний вектор України, в тому числі в усіх митних союзах, повинен бути спрямований, в першу чергу, на “те, щоб ми до кінця року зробили все, що необхідно для Угоди про Асоціацію із ЄС, яка включає в тому числі і угоду про зону вільної торгівлі з ЄС”.

“Якщо норми по Митному союзу не будуть заважати нам мати угоду про Асоціацію із ЄС, тому я вважає це абсолютно можливо. Якщо там будуть проблеми, то, я вважаю, все ж таки, для нас ринок європейський, інтеграція до європейського союзу є першочерговим”, - зазначив Тигипко.

За словами віце-прем'єр-міністра, уряд розробив абсолютно конкретний план дій щодо інтеграції до європейських структур на 2010 рік, а також затвердив такий саме план дій щодо технічного регулювання, по санітарному і фітосанітарному контролю, а також на робочому рівні прийняв програму по безвізовому режиму із країнами ЄС.

М. Мамаєва

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.