Новости Экономика януковичзапорожьемости

Янукович пообіцяв Запоріжжю півмільярда на мости

base article image


Глава держави пообіцяв виділити 500 млн. грн. на будівництво мостових переходів через Дніпро. 

Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час перебування в Запоріжжі.

«Ми домовилися, що після липня ми значно збільшимо кількість робітників на цьому будівництві. До кінця року буде виділено близько 500 млн. грн. Цієї суми вистачає для оплати проектних робіт та праці робітників, а також закупівлі спецтехніки і спецобладнання, які вже замовлені і виготовляються в Україні та за кордоном», - заявив глава держави, ознайомившись з ходом будівництва.

Будівництво двох чотирисмугових автомобільних мостів (660-метровий вантовий міст через нове Дніпро з пілоном заввишки 165 метрів і 340-метровий міст через старе Дніпро) почалося у 2004 році. Первинна вартість будівництва, завершити яке планувалося до 2009 року, складала 2 млрд грн. Проте, через проблеми з фінансуванням термін здачі об’єктів був перенесений на 2012 рік, і кошторис зріс до 5,3 млрд. грн.

Нагадаємо, 22 червня Президент Віктор Янукович відвідав Запоріжжя, де ознайомився з ходом будівництва мостів, відвідав об’єкти Національного заповідника «Хортиця» і взяв участь в засіданні комітету економічних реформ у Запорізькій облдержадміністрації.

За матеріалами: «КоммерсантЪ-Украина».

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.