Новости Экономика правительствоянукович

Економічні реформи уряду націлені на покращення добробуту українців – Янукович

base article image

Кабінет Міністрів доопрацював проект програми економічних реформ.

Про це сьогодні  заявив Президент України Віктор Янукович на розширеному засіданні Кабінету Міністрів,передав кореспондент ГолосUA

«За цей час нам вдалося досягнути значних результатів. По-перше, було прийнято основний фінансовий документ, складено антикризову програму, визначено пріоритети на перспективу. По-друге, ми відмовилися від ручного управління. Також ми забезпечили в повному обсязі фінансовими ресурсами заплановані видатки», - зазначив Янукович.

Президент наголосив, що уряд повністю доопрацював проект програми Економічних реформ. «Основна мета цієї програми – заможне суспільство, спроможна економіка та ефективна держава. Реформи в першу чергу спрямовуються на побудову сучасної конкурентоспроможної у світовому масштабі економіки, формування професійної та ефективної системи державного управління. І в першу чергу, ця програма спрямована на підвищення добробуту громадян», - заявив глава держави.


В.Янукович також відзначив, що програма охоплює широкий спектр стратегічних перетворень за 5-ма напрямками . «Відповідно до програми економічних реформ, доопрацьовано проект програми діяльності уряду до 2012, в основу якого покладено положення програми «Україна - для людей» та положення програми «Коаліція та порядок». Президент України також наголосив, що реформи охоплюють всі сфери – це і соціальна, пенсійна, освіта та охорона здоров’я, культура, суспільно-політична та економічна, також - адміністративно-територіальний устрій держави.

Нагадаємо, Кабінет міністрів сьогодні звітує про 100 днів своє діяльності. На засіданні присутній Президент України, губернатори областей країни та лідери деяких фракцій.

О. Каретнікова
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.