Новости Экономика зарплатагоскомстат

Середньомісячна номінальна зарплата збільшилася на 17%

base article image

У січні-квітні 2010 року розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій становив 2021 грн. і порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшився на 17%.

Про це повідомили у прес-службі Державного комітету статистики України.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали авіаційний транспорт, фінансова діяльність, видобування паливно-енергетичних корисних копалин і виробництво коксу, продуктів нафтопереробки, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці в 1,6–2,9 рази.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у рибальстві та рибництві, сільському господарстві, мисливстві та пов’язаних з ними послугах, а також на підприємствах із виробництва текстилю, одягу, хутра та виробів із хутра, шкіри та виробів зі шкіри і не перевищував 63% від середнього по економіці.

Середній розмір оплати праці в усіх регіонах був вищим за прожитковий мінімум для працездатної особи, разом з тим, лише у 5 з них заробітна плата перевищила середню по Україні: у м. Києві – 3155 грн, Донецькій –2303 грн, Дніпропетровській – 2149 грн, Київській – 2046 грн та Луганській – 2041 грн областях.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в Тернопільській, Волинській, Чернігівській та Херсонській областях і не перевищував 76% від середнього по економіці.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.