Новости Экономика железная дорогавантаж

Залізниці України перевезли за п’ять місяців 169,8 млн. тонн вантажів

base article image

За п’ять місяців 2010 року залізниці України перевезли 169,8 млн. тонн вантажів, що на 14,5 % більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства транспорту і зв'язку.

Вдалося збільшити обсяги імпортних на 64%, експортних на 17% та внутрішніх перевезень на 12%.

Зокрема, транзитних вантажів залізничним транспортом України перевезено 19,8 млн. тонн. Основу вантажопотоку склали нафта і нафтопродукти, кам’яне вугілля, залізна і марганцева руди та хімічні й мінеральні добрива. Головний транзитний вантажопотік формується в Росії та Казахстані.

Імпортних вантажів перевезено майже 13 млн. тонн. Серед них переважали кам’яне вугілля, залізна і марганцева руди, нафта і нафтопродукти, а також будівельні матеріали.

Серед експортних вантажів, яких перевезено 46 млн. тонн, найбільше – залізної і марганцевої руди, чорних металів, будівельних матеріалів, зерна і продуктів помелу та кам’яного вугілля.

У внутрішньому сполученні перевезено понад 91 млн. тонн вантажів. Основу внутрішнього вантажопотоку склали кам’яне вугілля, залізна і марганцева руди, будівельні матеріали, нафта і нафтопродукти, кокс, брухт чорних металів, чорні метали та хімічні й мінеральні добрива.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.