Новости Экономика минтрансавтоес

Україна підписала Меморандум про взаєморозуміння з Міжнародним союзом автомобільного транспорту

base article image

Україна підписала документ спрямований на розвиток перевезень автомобільним транспортом між Азією, Європою та основними світовими ринками через територію України та сприятиме залученню додаткових транзитних потоків.  

Угоду було підписано міністром транспорту та зв’язку України Костянтином Єфименком та Генеральним секретарем Міжнародного союзу автомобільного транспорту (МСАТ) Мартіном Мармі, повідомили в прес-службі Мінтрансзв'язку

К. Єфименко зазначив, що для України розвиток міжнародних автомобільних перевезень відіграє ключову роль, а співпраця з МСАТ відкриє нові економічні перспективи, що принесе користь як українським перевізникам, так і державі.

«Ми сподіваємося, що за сприяння Міжнародного союзу автомобільного транспорту українські перевізники отримають потужну підтримку, а Україна наростить об’єми перевезень автомобільним транспортом у міжнародному сполученні та стане транзитним мостом між Заходом та Сходом», – сказав міністр.

Відповідно до Меморандуму, сторони домовилися забезпечити надійний міжнародно-правовий механізм для розвитку та ефективної експлуатації ділянок міжнародних транспортних коридорів, що проходять територією України.

Окрім того, Україна зможе ефективніше проводити роботу у сфері підвищення безпеки та екологічності автомобільного транспорту, якісного технічного обслуговування автомобілів, спрощення автомобільних перевезень та забезпечення належних умов праці для водіїв.

В цьому напрямку МСАТ реалізує низку програм професійної підготовки, що підвищить професіональні навички водіїв та якість транспортних послуг.
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.