Новости Экономика хаесстроительство

Два енергоблоки Хмельницької АЕС введуть в експлуатацію до 2017 року - “Енергоатом”

base article image

Завершення будівництва та введення в експлуатацію №3 та №4 енергоблоків Хмельницької АЕС відбудеться в 2017 році.

Про це повідомив президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський на Міжнародній конференції, передав кореспондент ГолосUA

"9 червня уряду України та Російської Федерації підписали рамковий договір про співпрацю з добудови енергоблоків Хмельницької атомної станції. В даний час "Енергоатом" виконує попередні розрахунки для визначення коштів, необхідних на реалізацію першочергових етапів проекту, які знайдуть своє відображення у планованому до підписання кредитній угоді. На сьогодні, за оцінками експертів, вартість добудови двох енергоблоків оцінюється в 30,1 млрд. грн," - сказав він.

Президент "Енергоатом" зазначив, що 3 енергоблок планується ввести в експлуатацію у 2016 році, а 4-ий - у 2017.

"Окрім того, сьогодні в компанії всього відпрацьовується 11 інфраструктурних інвестиційних проектів на загальну суму 51,7 млрд. грн. Крім добудови двох енергоблоків, триває розробка проектів будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива спільно з компанією "Нoltec international", а також проект будівництва міжнародного центру підготовки ремонтного персоналу на базі Запорізької АЕС," - наголосив він.

О. Каретнікова
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.