Новости Экономика суд ахметоввиграш

ІСД програв Ахметову півтора мільярди гривень

base article image

31 травня та 1 червня Господарський суд Донецької області задовольнив 13 позовів структур групи "Метінвест" Ріната Ахметова до підприємств ІСД на загальну суму 1,449 млрд. гривень.

Про це повідомили в держреєстрі судових рішень.

Позови були подані до Алчевського меткомбіната, Дніпровського меткомбіната ім. Дзержинського і приналежного колишнім і нинішнім акціонерам ІСД Краматорського метзавода ім. Куйбишева.

Суть спору між цими групами полягає в тому, що підприємства ІСД в односторонньому порядку відмовилися виконувати зобов'язання договорів купівлі-продажу сировини: флюсо-доломітний продукції, залізорудного концентрату і окатишів.

У 2008 році "Метінвест" уклав трирічні договори з ІСД, зобов'язавшись поставити 10 млн. тонн окатишів, 11 млн. тонн залізорудного концентрату і 6 млн. тонн флюсо-доломітної продукції.

Це не перші позови до ІСД, які група програла. 12 і 13 травня Вищий господарський суд підтвердив законність позовних вимог "Метінвесту" і “Evraz Group” до підприємств ІСД на суму 292 млн. гривень.

У результаті загальна сума позовних вимог до ІСД з боку постачальників сировини склала 1,741 млрд. гривень (220 млн. у доларовому еквіваленті).

За матеріалами: Комерсант-Україна
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.