Новости Экономика черновцыненастьеправительство

Виділені в 2008 році на подолання стихії в Чернівецькій області державні кошти безслідно зникли - Азаров

base article image

Генпрокуратура та МВС розслідуватимуть розкрадання 1,5 млрд. гривень, які були виділені області для ліквідації наслідків минулої повені на Чернігівщині. Таке доручення сьогодні озвучив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час робочого візиту до Чернівецької області, повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

"Я більше нікому не дозволю просто спостерігати і розводити руками. Я прийняв рішення звільнити голову Облводгоспу, який допустив все це неподобство в області, а також голову обласного Контрольно-ревізійного управляння за те, що всі ці роки відсторонено спостерігали, як безслідно зникли народні гроші", - заявив глава уряду.

Згідно з інформацією, Азаров також звільнив з посад начальника Чернівецього обласного управління меліорації і водного господарства та голову Контрольно-ревізійного управління у Чернівецькій області через бездіяльність та розкрадання коштів, виділених на відновлення після повені в 2008 році.

Під час оперативної надари в селі Маршинці (Новоселицький район, Чернівецька область) Микола Азаров заявив, що кризова ситуація, яка склалася в цьому і навколишніх селах, які постраждали від розливу р. Прут, перекритого технологічним мостом – це просто безпрецедентний випадок бездіяльності і безвідповідальності влади. Понад 1,5 млрд. гривень, виділений області після повені 2008 року, зникли практично без слідів і користі для людей.

М.Азаров доручив Голові Чернівецької ОДА Михайлу Папієву дати принципову оцінку всім керівникам районів, обласних управлінь, причетних до створення критичної ситуації.
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.