Новости Экономика газпромгерманияакції

Німецький концерн хоче продати акції "Газпрому"

base article image

Німецький концерн “E.On” розглядає можливість продажу 3,5% акцій “Газпрому”.

За даними джерел, викуп акцій безпосередньо “Газпромом” малоймовірний, швидше за все, контрагентом угоди виступить російська структура з прямою або непрямою державною участю. Продавати пакет на відкритому ринку німецький концерн не стане, оскільки це може викликати падіння котувань і зіпсувати стосунки з “Газпромом”.

Передбачається, що про цю угоду буде оголошено до кінця червня. Ринкова вартість пакета в обсязі 3,5% акцій “Газпрому” на даний момент — трохи більше 4 мільярдів доларів.

В уряді РФ повідомили, що не розглядали питання про можливе придбання цього пакету. Держава через "Росимущество" та "Роснефтегаз" є головним акціонером “Газпрому”.

Нагадаємо, борг “E.On” наприкінці 2009 року склав 44,6 мільярдів євро. Концерн оголосив, що має намір продати у 2010 році активи на загальну суму 10 мільярдів євро, а у квітні стало відомо, що його бізнес у США буде продано за 7,6 мільярдів доларів. Раніше “E.On" володів 6-відсотковим пакетом акцій "Газпрому", однак в 2009 році за 3 проценти акцій німецька компанія отримала долю у Південно-Російському родовищі.
 

За матеріалами РІА-Новини
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.