Новости Экономика готельгосударствокиев

«Президент-готель» повернуть у власність державі

base article image

Державне управління справами має намір повернути собі "Президент-готель "Київський", який торік відомство передало в довгострокову оренду комерційній фірмі.

Державне управління справами хоче розірвати договір оренди майнового комплексу престижного готелю "Президент-готель". Документ був підписаний рік тому з будівельною компанією "Квадр". Відомство вже подало відповідний позов до Господарського суду Києва. Перше засідання повинне було відбутися в минулу п'ятницю, проте було перенесено на 5 липня із-за неявки до суду орендарів готелю.

Нагадаємо, 100% акцій готелю, розташованого в престижному районі Києва, поблизу головного стадіону Євро-2012 Національного спорткомплексу "Олімпійський", належать державі. Корпоративні права до весни минулого року знаходилися в Державного управління справами. Проте в квітні 2009 року ця президентська структура вирішила віддати майно "Президент-готелю" в оренду.

"Президент-готель" побудований в 1990 році. Об'єктом є комплекс з обширною територією і широким спектром послуг. Всього в готелі 363 номери. Він розташований на Печерську, в 39 км. від міжнародного аеропорту "Бориспіль".

За матеріалами: Газета «Діло»
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.