Новости Экономика минтрансліцензіїнарушение

Мінтранс анулював 47 ліцензій перевізників-порушників

base article image

Ліцензійна комісія Міністерства транспорту та зв'язку України під час чергового засідання анулювала ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом 47 перевізникам. Про це повідомила прес-служба відомства.

Під час планових перевірок на дотримання ліцензійних умов у цих перевізників виявлено численні порушення автотранспортного законодавства, що впливають на безпеку перевезень.

Серед найпоширеніших порушень - використання автомобілю без ліцензійної картки, використання переобладнаних з порушеннями транспортних засобів, недотримання водіями режиму роботи та часу відпочинку, відсутність контролю за станом здоров'я водіїв, допуск до роботи водіїв без відповідної кваліфікації. Окрім того, низка перевізників не проводили перевірку технічного стану транспортних засобів та їх ремонт відповідно до правил експлуатації.

Також, як виявили перевірки, деякі перевізники не мають власної або орендованої матеріально-технічної бази (гаражів та виробничих приміщень) для зберігання транспорту в міжзмінний час.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.