Новости Экономика грециякризис

Греція спостувала чутки про розпродаж своїх островів

base article image

Офіційний представник уряду Греції Йоргос Петалотіс спростував публікацію британської газети "Guardian" про можливий продаж грецькою владою островів для боротьби з кризою або про неможливість їх утримувати.

"Що стосується думки, що Греція думає про продаж островів, підштовхувана неможливістю держави розвивати інфраструктуру і забезпечувати громадський порядок, то ця думка не тільки не відповідає дійсності, але і є образливою", - йдеться в листі Петалотіса до редакції газети, поширеному в Афінах.

"Продаж і купівля островів, що належать приватним особам, таких як острівець Навсікая, не є чимось новим", - зазначив Петалотіс.

Влада країни в будь-якому разі не має відношення до цих операцій, наголосив він.

Петалотіс також спростував твердження газети, що уряд Греції збирається продати належну йому землю на острові Родос російським чи китайським інвесторам.

Представник грецького уряду закликав редакцію Guardian спростувати публікацію.

На сайті газети у п'ятницю з'явилася примітка, в якій, зокрема, говориться: "Оригінальний заголовок -" Греція продає острова, щоб допомогти економіці "- зайшов далі, ніж було сказано в репортажі".

Нагадаємо, що в Греції нараховуються тисячі островів, острівців і окремо розташованих у морі скель. Лише близько 90 островів заселені, на найбільшому з них - Криті - живуть більше 600 тисяч чоловік.

За матеріалами: РІА-Новини, Кореспондент

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.