Новости Экономика налоговаяльвов комбінат

У податковій запевняють, що не перешкоджали діяльності «Львівського холодокомбінату»

base article image

Жодна дія податкової служби не була скерована на перешкоджання діяльності ВАТ «Львівський холодокомбінат».
 

Про це у коментарі кореспонденту ГолосUA заявив в.о. голови ДПА у Львівській області Микола Князевич, який сьогодні виступав на сесії Львівської обласної ради.

«Було винесено судову постанову щодо проведення слідчих дій і обшуку на підприємстві. Були певні непорозуміння, пов’язані з перевіркою, але через три години після пред’явлення рішення суду вони вичерпалися», - зазначив М. Князевич.

Водночас, Микола Князевич зазначив на сесії, що на підприємстві були повідомлені про те, що там відбувалася перевірка з питань дотримання податкового законодавства. Він стверджує, що відповідно до висновків дослідчої перевірки було порушено кримінальну справу через порушення законодавства щодо сплати ПДВ і податку на прибуток.

М. Князевич також зазначив, що проводити слідчі дії податківцям заважали депутати облради, які прибули на підприємство.  

Нагадаємо, 17 червня податкова міліція заблокувала адмінкорпус компанії ВАТ «Львівський холодокомбінат». У ДПА у Львівській області повідомили, що працівники податкової міліції проводили слідчі дії в рамках розслідування кримінальної справи про ухилення від сплати податків посадовими особами холодокомбінату.

У відповідь працівники холодокомбінату припинили роботу і провели стихійний мітинг протесту проти дій податкової.

Згодом кілька сотень працівників зі співами «Пресвятая Богородице, спаси нас!» рушили на податківців, які не витримавши, залишили територію підприємства.  
 

Л. Мицай
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.