Новости Экономика мвдльвов шахрайство

Львівські чиновники поклали до кишені понад 2 мільйони гривень - МВС

base article image

Працівники Державної служби боротьби з економічними злочинами викрили службових осіб Львівського обласного управління водного господарства, які використали понад 2 млн гривень державних коштів не за призначенням.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Згідно з інформацією, для будівництва водопровідних мереж у Львівьскій області виділили 24 мільйони гривень. «Проте, без шахрайства тут не обійшлося. Службові особи Львівського обласного управління водного господарства затвердили фіктивні акти виконаних підрядних робіт на території Золочівського району Львівщини і, на підставі цих документів, із бюджету держави їм було виплачено понад два мільйони гривень», - поінформували в МВС.

Службовці укладали договір із акціонерним товариством на будівництво водопровідних мереж та території Золочівщини.

Упродовж тривалого часу службовими особами Львівського обласного управління водного господарства затверджувалися акти приймання виконаних робіт та довідки про вартість виконаних робіт. На розрахунковий рахунок фірми, що виконувала роботи, було перераховано 2 мільйони 652 тисячі гривень.

Після проведення експертизи засувалося, що вартість виконаних робіт складає лише 534,2 тисяч гривень. Тому й виникло запитання: де поділись 2 мільйони 117,6 тисяч гривень.

Таким чином державі завдано збитків більш як на два мільйони гривень.

За фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення прокуратура порушила кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.364 , ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.