Новости Экономика газзаборгованість

Заборгованість комунальних підприємства за газ з початку року збільшились на 850 млн. грн.

base article image

Заборгованість за спожитий газ підприємств комунальної теплоенергетики перед “Газом України” та “Нафтогазом” з початку року збільшилась на 850 млн. грн.

Про це заявив міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич під час селекторної наради, передав кореспондент ГолосUA.

“Спожито природного газу на суму 6 млрд. 418 млн. грн., але сплачено загалом лише 5 млрд. 567 млн. грн., у тому числі за поточне споживання — 3 млрд. 694 млн”, - заявив міністр.

За його словами, ця сума йде з урахуванням боргу перед “Київенерго” станом на 30 червня 2010 року. Загальна ж заборгованість комунальних підприємств за енергоносії складає 6,9 млрд., з них — 5 млрд. припадає на борг за газ.

Міністр зазначив, що без урахування очікуваних пільг та субсидій та оплати за борги минулих років середній рівень розрахунків за газ по Україні становить 58%. Він повідомив, що найгірше розраховуються підприємства міста Севастополь - лише 54%. Разом із тим, Ю. Хіврич зазначив, що найдешевше теплопостачання, вартість якого найбільше залежить від газу, у місті Києві — 130,6 грн., найдорожче — в Ужгороді — 399, 79 грн. та в Одесі — 332 грн..

К. Коваленко
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.