Новости Экономика черкасыналоги суд

За ухилення від сплати податків директора підприємства посадили на шість років за грати

base article image

Директора одного з черкаських підприємств було засуджено до позбавлення волі на шість років за ухилення від сплати податків.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Державної податкової інспекції в місті Черкаси.

У рамках судового розгляду справи було доведено, що громадянка для безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ та заниження валових доходів підприємства, отриманих унаслідок надання юридичних послуг, скористалася реквізитами одного з приватних підприємців Черкас та відобразила в податковій і бухгалтерській звітності отримання послуг, які насправді підприємству надано не було.

Такі дії директора підприємства призвели до несплати до бюджету податку на прибуток у сумі 93,25 тис. грн. та податку на додану вартість розміром 62,1 тис. грн.

Уважно розглянувши матеріали кримінальної справи, суд вирішив вказану особу визнати винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України та призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на шість років, взявши її під варту в залі суду одразу після оголошення вироку. Наразі директор підприємства, скориставшись передбаченим законом правом, вирок суду оскаржує.

В. Середа
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.