Новости Экономика недвижимостьдепозитивідсотки

Комерційна нерухомість вигідніша за доларові депозити — експерт

base article image

Комерційна нерухомість може проносити більші прибутки ніж банківські депозити у іноземній валюті.

Таку думку висловив голова комітету аналітики Спілки фахівців з нерухомого майна Всеволод Жоголєв на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

“До кризи комерційна нерухомість давала 8-10% річних. Але тоді депозит був 13%, сьогодні ж банкам не дають можливість кредитувати у валюті і з доларовими депозитами відбувається те, що надійні банки надають 7-6% річних”, - сказав він.

“Нерухомість сьогодні, реально, якщо ви відкриєте газету, то знайдете серед маси переоціненої нерухомості 10% приміщень, які дають 10-13% річних без врахування здорожчення. Тобто якщо зараз здати її в оренду — ви отримаєте 10% річних у валюті стабільно”, - сказав експерт.

За його словами до початку кризових явищ в економіці у 2008 році оренда комерційної нерухомості приносила прибутки у розмірі 10% річних у іноземній валюті, однак це було не дуже рентабельно, адже банківські депозити навіть у надійних банках приносили до 13% в рік. Наразі, як констатував експерт, через обмеження валютного кредитування в Україні депозитні ставки у “надійних” банках знизились до 6-7%. Тому, як наголосив він, комерційна нерухомість стає все більш перспективною для бізнесу.

К. Коваленко  
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.