Новости Экономика львов одаземляшахрайство

Горбаль виявив, що земельні шахраї завдали Львівщині мільйонні збитки

base article image

Голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль пообіцяв днями оприлюднити результати роботи Міжвідомчої обласної комісії з питань регулювання земельних відносин на території Львівської області.

Про це він заявив сьогодні під час робочої поїздки, передав кореспондент ГолосUA.

«Найближчими днями я оприлюдню результати роботи комісії. Зараз можу лише сказати, що земельні шахраї завдали державі і громадам районів збитків на мільйони гривень», - заявив В. Горбаль.

Крім міжвідомчої комісії, в області також за дорученням віце-прем’єр-міністра України Бориса Колеснікова працювала група фахівців у сфері земельних відносин. Завдання групи було напрацювання механізмів сприяння органам виконавчої влади та місцевого самоврядування в реалізації їх повноважень у питаннях земельних відносин.

За результатами роботи комісії та робочої групи, Пустомитівський район знаходиться в п’ятірці порушників земельного законодавства у Львівській області. Чільні місця посідають також Сколівський, Жовківський, Дрогобицький та Яворівський район. За узагальненими даними комісії саме в цих районах розглянуто найбільше судових справ.

Найпоширенішими у Львівській області зловживаннями є незаконна зміна цільового призначення землі, хабарництво при виділенні земельних ділянок, самовільне захоплення територій та неефективне використання сільськогосподарських угідь.

Багато правопорушень у земельній сфері викликані недосконалістю земельного законодавства і зокрема системою адміністрування земельних ресурсів. За підрахунками фахівців, вдосконалення цієї системи може збільшити надходження до місцевих бюджетів у 3-5 разів.

Л. Мицай
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.