Новости Экономика деклараціїкризисдоходи

Податкова констатувала величезний вплив кризи на доходи фізичних осіб в 2009 році

base article image

Сума податку, зібрана за результатами декларування доходів у 2009 році, вдвічі менша, ніж у 2008.

Про це заявив директор Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПА України Степан Усяк на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«Що стосується сум до сплати, то тут у нас вплив кризи просто таки величезний. Сума до сплати трохи більша 400 мільйонів, проти 806 мільйонів у минулому році. Тобто бачимо, що на 48%, або на 326 мільйонів ця сума зменшилася. В основному стаття, яка була у нас – це декларації про інвестиційний дохід, то зменшення кількості таких декларацій найбільше з усіх видів. В цьому році 7800 громадян, в минулому році їх було у двічі більше 16600», - заявив він.

За його словами, доходи громадян по інвестиційному прибутку сума доходів була задекларована 2 мільярди, хоча у минулому році 9,8 мільярдів гривень.

Податківець констатував, що кількість декларацій, які подали громадяни за минулий рік складає 546 тисяч 600, що на 5 тисяч більше ніж минулого року.

З них 351 тисяча 400 громадян були зобов’язані подати декларації, що на 18 тисяч більше ніж у минулому році.

Він також зазначив, що громадян, як подали декларації для отримання податкового кредиту – 187 тисяч 800, або на 2,6 тисячі менше ніж минулого року.

К. Коваленко  
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.