Новости Экономика мільйонеригна

В Україні виявилось 6 тисяч сумлінних мільйонерів

base article image

Податкова констатувала, що за 2009 рік в Україні понад 6 тисяч людей отримала прибутки, які перевищують один мільйон гривень.

Про це заявив директор Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПА України Степан Дусяк усяк на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«У нас мільйонерів у цьому році менше, в основному доходи мільйонерів це була інвестиційна діяльність. У нас 6 тисяч 155 громадян задекларували мільйонні доходи. Це на 1260 громадян менше ніж у минулому році», - сказав він.

За словами податківця найбільша кількість громадян, які задекларували мільйонні прибутки проживає у Києві – їх там близько 700. На другому місці за кількістю проживаючи громадян, які отримали мільйонні прибутки Дніпропетровськ – там таких людей трохи менше 200, на третьому Донецьк – там менше 100.

Тенденція до зменшення кількості людей із мільйонними прибутками, як констатував С.Дусяк, пов’язана із фінансовою кризою, адже більшість таких людей отримували кошти саме від інвестиційної діяльності.

Разом із тим він також наголосив, що 28 мільйонерів задекларували свої прибутки тільки після проведеної із ними в ДПА роботі.
 

Крім того, податківець зауважив, що жодного мільярдера, який би задекларував свої доходи, в Україні минулого року не знайшлося. 

К.Коваленко
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.