Новости Экономика россиякомпаніїекспансія

У ІІ півріччі 2010 року продовжиться експансія російських компаній на український ринок – експерт

base article image

У третьому та четвертому кварталах 2010 року російські інвестори будуть продовжувати робити спроби виходу на український ринок.

Таку думку висловив керуючий партнер компанії «Da Vinci AG» Андрій Колпаков на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«Експансія іде у машинобудуванні, авіабудуванні, металургії, у банківській сфері і у багатьох інших сферах. Ми вважаємо, що в третьому кварталі така експансія буде посилюватись і заяви та ініціативи будуть переходити у стан покупок», - сказав експерт.

За його словами, західні інвестори вже не вірять у стабільність української економіки і це використовують власники російського капіталу, активно заходячи на український ринок.

Експерт зазначив, що росіяни використовують вдалу для них геополітичну ситуацію та лояльність на для них з боку української влади, і хоча у першому півріччі всі їхні заяви не були втілені у життя у другому півріччі слід очікувати конкретних покупок.

Разом із тим експерт зазначив, що українські фінансово-промислові групи демонструють протидію експансії російського капіталу.

«Мова іде про заходи, які вживає фінансово-промислова група Ріната Ахметова щодо протидії спроб купівлі великих металургійних підприємств на кшталт Запоріжсталь та Маріупольським металургійним комбінатом імені Ілліча. Ми вважаємо, що даний тренд збережеться і в третьому, і в четвертому кварталі», - вважає експерт.

К. Коваленко
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.