Новости Экономика правительствоотопление вакцинація

Уряд проконтролює підготовку до осінньо-зимового сезону

base article image

Голова Кабінету міністрів України Микола Азаров доручив першому віце-прем’єру Андрію Клюєву підготувати наступного тижня розширену нараду з питань підготовки періоду до осінньо-зимового періоду.

Про це сьогодні на засіданні Кабінету міністрів заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, повідомив корреспондент ГолосUA.

 «На ній (нараді-ред.) ми повинні чітко визначити пріорітети зони ризику, затвердити маяки, яких необхідно досягти в сезоні 2010-2011року щодо якості комунальних послуг та сталої роботи транспорту, попередженню захворювань тощо. Люди повинні знати і бачити, за що віддають свої кровні гривні», - сказав Азаров.

За словами голови уряду, підготовка до осінньо-зимового періоду повинна бути комплексною. «Від заміни тепломереж, ремонту котелень, утеплення будинків та забезпечення вакцинації від сезонних інфекцій та створення необхідного запасу ліків. Наголошую на тому, що наш уряд був змушений скоротити бюджетні видатки поточного року, але ми ні на йоту не обмежили ті ресурси, які призначені на медичне обслуговування та інші соціально-чутливі речі. А, отже, маємо повне право спитати за комплексну підготовку до зими, як кажуть, по повній програмі», - зазначив прем’єр.

А.Береза

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.