Новости Экономика правительствогазтарифы

Уряд компенсує частину витрат населення на оплату газу (Додано ГОЛОС)

base article image

Уряд компенсує громадянам частину їх витрат на оплату комунальних послуг, зокрема, на оплату за новими тарифами газу.
ГОЛОС

Про це сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету міністрів України, заявив голова уряду Микола Азаров.

«Сьогодні уряд розгляне надзвичайне важливе і невідкладне питання про посилення захисту громадян у зв’язку з тим, що вчора Національна комісія з врегулювання енергетики прийняла рішення упорядкувати тарифи на газ, щоб поступово наблизити їх до реальних витрат», - сказав Азаров.

За словами Азарова, діючий уряд не наслідуватиме своїх попередників, «які силою змусили незалежний орган регулювання ринку скасувати своє рішення і зробили вигляд при цьому, що проблему вирішено».

«Тому ми повинні зробити те, що необхідно й обґрунтовано в ситуації, яка склалася – забезпечити людям максимальний соціальний захист, компенсувати частину їх витрат на оплату їх комунальних послуг. Рішення, яке ми сьогодні приймемо, спрямоване на те, щоб частка сімейного бюджету у малозабезпечених сім’ях, яка витрачається на комунальні платежі стала меншою», - зазначив глава уряду.

М.Азаров пообіцяв, що уряд значно розширить коло родин, які можуть скористатися державною допомогою – субсидією на оплату житлово-комунальних послуг.
«Будуть компенсовані витрати, які перевищують 15% сімейного бюджету для працездатних осіб і 19% для непрацездатних осіб», - запевнив він.

Також він пообіцяв, що уряд «спростить процедуру призначення субсидій для населення.

Вчора Національна комісія регулювання електроенергетики з 1 серпня підвищила роздрібні ціни на природний газ для населення в середньому на 50% до 72, 54-295,41 коп/куб. м (із ПДВ). Про це говориться в постанові НКРЕ №812 від 13 липня, оприлюдненій на сайті комісії. Таким чином, з серпня ціни підвищаться на близько 50% по кожній категорії.

А.Береза 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.