Новости Экономика транспортстрахование

Мінтранс пропонує збільшити страховку пасажирам

base article image

Для водіїв та пасажирів, що користуються послугами залізничного, морського, автомобільного, внутрішнього водного та електротранспорту, Мінтрансзв’язку ініціює збільшення страхових виплат.

Про це повідомила прес-служба Міністерства транспорту і зв'язку. 

Так, у разі настання страхового випадку з вини перевізника пропонується збільшити розмір страхової суми для кожного застрахованого вдвічі – до 6000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (з 51 тисячі до 102 тисяч гривень).

Міністерство транспорту та зв’язку України вже розробило відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті» і виносить його на громадське обговорення.

До переліку суб’єктів, що підлягатимуть обов'язковому особистому страхуванню від нещасних випадків на транспорті, будуть включені пасажири автобусів на нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезеннях. При цьому перевізник буде зобов’язаний видати кожному застрахованому пасажиру страховий поліс до початку поїздки.

Важливо, що в разі перевищення обсягів страхових платежів над виплатами страхових відшкодувань, страхові компанії відраховуватимуть страхувальникам 50% різниці, що буде використано для фінансування запобіжних заходів, спрямованих на зменшення аварійності й травматизму на транспорті.

Прийняття поправок до «Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті» дозволить суттєво підвищити суми страхових виплат цього виду страхування. Таким чином, розміри страхової суми будуть приведені відповідно до рівня, що відповідає сьогоднішній вартості медичної допомоги потерпілих, похованнях загиблих, матеріальної компенсації у зв’язку з втратою годувальника в аваріях та дорожньо-транспортних пригодах на транспорті.  


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.