Новости Экономика пргазценыправительство

Підвищення тарифів на газ було продиктовано безвихідним становищем, - ПР (ГОЛОС)

base article image

Нагальна потреба держави в отриманні кредиту від Міжнародного валютного фонду змусила прийняти рішення урядом Миколи Азарова і підвищити ціну на газ для населення.

Про це сьогодні в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ГолосUA заявив народний депутат від Партії регіонів, голова парламентського комітету з питань соціальної політики та праці Василь Хара.

«Звичайно, нам дуже сильно потрібні сьогодні позики з Міжнародного валютного фонду, тому що фінансова ситуація, яку нам залишив уряд Тимошенко, це - смертельно для країни. І в нас немає іншого виходу як підняти тарифи», - сказав В.Хара.
ГОЛОС

Депутат розповів, що питання про допомогу соціально незахищеним громадянам вже обговорювалося комітетом питань соціальної політики та праці. Зокрема, йшлося про зниження рівня тих субсидій, що існують зараз. «Тому що він достатньо високий і є левова частка людей, які не потрапляють під цю допомогу», - зазначив він.

«Якщо йдеться про підвищення цін на газ для населення, а це потрібно, то це повинно торкнутися тих, хто використовує пристойну кількість газу, тобто — багатих», - сказав він.

Крім того, політик зазначив, що в комітеті активно обговорювалось те, щоб спросити процедуру отримання соціальної допомоги.  

«Якщо є необхідність в тому, щоб країна отримала кредити й виходила з цієї фінансової та економічної діри, в якій ми опинилися, то перше питання стоїть - захист малозабезпечених верств населення», - сказав В.Хара.

Нагадаємо, що вчора Національна комісія регулювання електроенергетики з 1 серпня підвищила роздрібні ціни на природний газ для населення в середньому на 50% до 72, 54-295,41 коп/куб. м (із ПДВ). Таким чином, з серпня ціни підвищаться на близько 50% по кожній категорії.

Сьогодні на засідані уряду М.Азаров повідомив про те, що Кабмін введе субсидії допомоги в оплаті за ЖКХ-послуги малозабезпеченим громадянам та спростить механізм отримання соціальної допомоги.  

Я.Солонська
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.