Новости Экономика тігіпкоинвестиции

Прозорість фондового ринку збільшить обсяг інвестицій до країни - Тігіпко

base article image

Один із пріоритетних напрямків у проведенні реформ – зміни у фінансовому секторі, адже без стабільності у фінансах неможливий сталий розвиток економіки.

Про це Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив під час церемонії передачі Електронної системи комплексного розкриття інформації (ЕСКРІН) Державній комісії з цінних паперів і фондового ринку, повідомили у прес-службі уряду.

У церемонії, яка проходила в рамках Проекту USAID «Розвиток ринків капіталу», взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт, керівник Проекту USAID Енн Уоллес, голова Держкомісії Дмитро Тевелєв, представники банків та фондового ринку.

Віце-прем’єр-міністр позитивно оцінив впровадження системи та її значення для подальшого розвитку фондового ринку України. «Залучення капіталу є надзвичайно важливим фактором для економічного зростання України. Нова система відіграє у цьому процесі велику роль, адже забезпечуватиме прозорість процесів внутрішнього і зовнішнього інвестування», - зазначив Сергій Тігіпко.

На думку урядовця, запровадження міжнародних стандартів розкриття інформації на фондовому ринку значно полегшить інвесторам прийняття рішень щодо інвестування і сприятиме значному збільшенню обсягу торгівлі цінними паперами.

«Вітчизняна економіка отримала ще один, надзвичайно важливий інструмент прозорості фондового ринку та оперативного забезпечення його учасників необхідною інформацією», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.