Новости Экономика черкащинамолокоценахюндай

На Черкащині закупівельна ціна на молоко підвищилася на 40%

base article image

На Черкащині реалізовано пілотний проект зі створення молочного кооперативу по заготівлі молока від населення, внаслідок чого вдалося істотно підвищити закупівельну ціну на молоко.
 
Про це під час брифінгу повідомив губернатор Черкаської області Сергій Тулуб.
 
За його словами, у Чорнобаївському районі реалізовується пілотний проект, який дав змогу підвищити закупівельну ціну на молоко на 40 %. Проводиться відповідна робота в інших населених пунктах районів області.
 
“Створення обслуговуючих молочних кооперативів на селі підніме економічну ефективність розвитку молочного скотарства в особистих господарствах населення, підвищить добробут селян та дасть можливість створити додаткові робочі місця. За моїм дорученням нами реалізується пілотний проект в Чорнобаївському районі зі створення обслуговуючого молочного кооперативу” - розповів С. Тулуб.
 
Він також підкреслив, що середня закупівельна ціна на молоко має бути не менше ніж 2 гривні за літр.
 
“Потрібно надати допомогу селянинові, який виробляє молоко. Я вже звернувся до голів райдержадміністрацій - вони повинні забезпечити реалізацію цього пілотного проекту в кожному селі. І середня закупівельна ціна повинна становити не менше 2 гривень за літр” - наголосив губернатор.
 
В. Середа
 
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.