Новости Экономика азаровкризисподолання

Азаров пообіцяв, що протягом наступних 10-ти років Україна подолає кризу

base article image

Внаслідок проведення глибинних реформ та стабілізації політичної ситуації через 10 років Україна вийде з кризи оновленою.

Про це сказав голова уряду Микола Азаров під час урочистого засідання Верховної Ради з нагоди 20-річчя від дня прийняття Декларації про незалежність України, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема, прем'єр звернувся до народу: “Творці декларації зробили для нас вагомий внесок як в історичному, національному, державному, так і суспільному значенні. І сьогодні ми повинні гідно продовжувати їхню місію. На новому історичному витку ми повинні здійснити практично все те, що визначили для нас ті, хто прийняв Декларацію”.

За його словами, в наступні 10 років Україна повинна здійснити великий крок після якого “ми не будемо говорити про кризу”. “За 10 років ми повинні стабілізувати ситуацію, здійснити глибинні структурні реформи у всіх галузях економіки та соціального життя. Наша економіка повинна модернізуватися. Разом ми повинні вийти на європейські стандарти життя і таким чином подолати кризу”, - підкреслив Азаров і додав, що разом нам стане на це сили.

О. Каретнікова
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.