Новости Экономика поромприватизация

ФДМУ планує продати Керченську поромну переправу

base article image

Фонд Державного майна України оголосив про намір виставити на торги Державну судноплавну компанію “Керченська поромна переправа”.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Фонду державного майна України.

Згідно з повідомленням, підприємство включене у перелік об'єктів груп “В” (цілісні майнові комплекси підприємств із середньо-обліковою чисельністю працівників понад 100 осіб і вартість основних фондів яких достатня для формування статутних фондів ВАТ) і “Г” (цілісні майнові комплекси підприємств або пакети акцій ВАТ, що на момент прийняття рішення про приватизацію займають монопольне становище на загальнодержавному ринку відповідних товарів і послуг або мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави), що підлягають підготовці до продажу в 2010 році.

Довідка ГолосUA. Державна судноплавна компанія “Керченська поромна переправа” (м. Керч) здійснює перевезення пасажирів, автомашин і вантажів через Керченську протоку із порту “Крим” до порту “Кавказ” і у зворотньому напрямку на своїх поромах. Флот Керченської переправи складається із порома-криголама “Керченський-2” і автопорома “Єйськ”.

За матеріалами: Новости Крыма

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.