Новости Экономика таможнябюджеткалєтнік

Митниця переказує до держбюджету 330 мільйонів гривень щодня - Калєтнік

base article image

Державна митна служба прогнозує суттєве збільшення відрахувань до державного бюджету.

Про це заявив голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік на підсумковій прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання кореспондента ГолосUA.

«Ми надумали збільшувати її (цифру прогнозованих відрахувань до держбюджету — ред.). Ми наразі вже дали на десять мільярдів гривень більше, а це працюємо тільки три з половиною місяці. А до кінця року — ще шість місяців. І відповідні темпи та динаміка є», - заявив голова держмитниці.

І. Калєтнік наголосив, що надходження до держбюджету за період його керівництва зросли у порівнянні з аналогічним періодом минулого року майже на 10 млрд. грн. Водночас, чиновник уточнив, що незважаючи на те, що літній період, коли надходження до бюджету від митниці як правило менші, митниця щодня перераховує до скарбниці до 330 млн грн.

«Ми передбачаємо, що як завжди наприкінці вересня, у жовтні-грудні...ці місяці є бюджетонаповнюючими. У цей період відбувається активізація відповідних процесів. Наразі липень, і всі у відпустках. Але немає жодного дня, коли було б стягнуто до бюджету менше 330 мільйонів гривень. І це відпускний період», - підкреслив І. Калєтнік.

Нагадаємо, після призначення І. Калєтніка головою Державної митної служби України він заявляв про збільшення надходжень до державного бюджету України від Держмитслужби на 20 млрд грн.

К. Коваленко
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.