Новости Экономика укртелкомприватизация подготовка

ФДМ продовжує готуватися до приватизації «Укртелекому» (ГОЛОС)

base article image

Фонд державного майна України продовжує підготовку до продажу «Укртелекому».

Про це голова Фонду Олександр Рябченко заявив сьогодні на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

ГОЛОС

«Ми готуємося з «Укртелекомом». В нас немає рішення і об’єкт нам не переданий, але це нас не зупиняє. Ми готуємося до того, що в будь-який момент таке рішення може бути прийняте і тоді ми будемо виставляти його на продаж», - зазначив він.

За словами посадовця, «Укртелеком» «викликає достатньо велику зацікавленість і вже має потенційних покупців».

«Вже існує і величезна кількість потенційних радників. Кожного тижня приїжджає якийсь відомий світовий банк чи інвестиційна компанія з великим ім’ям, яка каже, що ми будемо радниками і ми знаємо, що на «Укртелеком» є покупці і ми можемо їх забезпечити. Тому, я думаю, що конкурс буде нормальний», - спрогнозував О. Рябченко.

Невирішеними питання «Укртекому» голова ФДМ назвав індикований кредит акціонерного товариства, проблеми зв’язку на селі та спецзв’язок.

«Ми готові взяти ці питання на себе і передати їх на інвестора, який, я думаю, купить і з цими питаннями. Принаймі, всі радники одноголосно говорять що це не є гальмом для інвестора», - зазначив О. Рябченко.

При цьому він висловив впевненість у тому, що продаж «Укртелекому» неминуча.

«Принципово він буде приватизований. В нього просто нема іншого варіанту, немає підстав сподіватись на щось окрім зовнішніх інвестицій», - резюмував голова Фонду.

А. Береза
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.