Новости Экономика газцены

До введення нових тарифів на газ треба було розробити програму компенсації - експерт

base article image

До введення нових тарифів на газ треба було розробити відповідну програму компенсації.

Таке переконання висловив заступник директора науково-технічного Центру “Психея” Геннадій
Рябцев у коментарі кореспонденту ГолосUA.

“На жаль, уряд робить це не так, як на мій погляд потрібно було робити. Спочатку потрібно було розробити програму компенсації для незабезпечених верств населення, які просто не у змозі будуть платити якщо не за цими тарифами, то за тими, які будуть наступного чи через рік. На жаль, відбулося зворотнє – спочатку піднімають тарифи, а потім кажуть, що зроблять відповідні програми і здійснять відповідні компенсації”, - сказав він.

Разом із тим, з точки зору доцільності запровадження нових тарифів, це звичайно вимушений, але необхідний крок, зауважив фахівець.

“На мій погляд, це було необхідно, ціни на газ будуть підвищуватися й надалі. Однак з точки зору реалізації, логіки введення, на мій погляд це невірно було зроблено. Але залишається сподіватися, що програма компенсації, програма адресної допомоги буде реалізована у повному обсязі і незабезпечене населення буде у змозі сплачувати за новими тарифами”, - наголосив Геннадій Рябченко.

Нагадаємо, уряд має забезпечити людям максимально можливий соціальний захист, компенсувати частину їх витрат на оплату житлово-комунальних послуг, пообіцяв прем'єр-міністр Микола Азаров під час засідання уряду 14 липня.

І. Носальська


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.