Новости Экономика портинвестиции

Бердянський порт шукає інвестиції на суму 340 млн гривень

base article image

Бердянський порт до кінця серпня 2010 оголосить конкурс із залучення інвесторів для фінансування п'яти проектів загальною вартістю 340 млн. грн.

Про це повідомило керівництво порту, повідомила сьогодні українська газета.

За словами керівництва порту, реалізація даних проектів зумовлена змінами на ринку. Так, перевантаження через Бердянський порт росте, і розвиток нової інфраструктури, на думку Володимира Пікінер, лише прискорить цей процес. «За підсумками 2008 і 2009 років ми перевезли більше всього вантажів з 1986 року, який був рекордним для порту. У цьому році за підсумками семи місяців очікується зростання на 22% в порівнянні з минулим роком. Це говорить про те, що попит є», - відзначає генеральний директор Бердянського порту Володимир Пікінер.

Також, за його словами, інтерес до проектів є не тільки в ринку, але і у інвесторів. «На наші проекти є по два-три інвестора, і ми очікуємо, що на конкурсі вони складуть один одному серйозну конкуренцію», - зазначив Пікінер.

Основний інтерес виходить від українських компаній, але є інтерес і з боку іноземних інвесторів. «В наших проектах зацікавилися італійці, також є пропозиції від групи турецьких компаній, проте як успішно ми зможемо залучити інвестиції, залежить зараз від Мінтрансу», - сказав він.

За матеріалами: Дело
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.