Новости Экономика

Азаров погодився з Симоненком щодо підвищення цін на газ (додано ГОЛОС)

base article image

В уряді не заперечують оцінку щодо «тупого підвищення» цін на газ, яку дав лідер Компартії України Петро Симоненко, реагуючи на відповідне рішення НКРЕ.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу в Кабінеті Міністрів України, передав кореспондент ГолосUA.

ГОЛОС

«Петро Миколайович Симоненко назвав і охарактеризував це рішення так, як ви сказали. Я не буду повторювати. Можливо це так і є. Мені самому воно не подобається. Я був проти до останнього моменту. До того часу, доки не зрозумів, що потрібно його приймати. Воно мені і зараз не подобається», - зізнався голова уряду.

За його словами, до цього рішення уряд «змусило життя». «Я з розумінням ставлюсь до критики, яка звучить із ліва - в тому числі від наших колег по коаліції, і від профспілок і кажу, що це рішення було безальтернативним», - наголосив М. Азаров.

При цьому голова уряду порадив всім своїм колегам із коаліції і поза нею «перш ніж давати оцінки подумати і зважити всю сукупність фактів». «А тоді казати — була інша можливість — чи ні», - підсумував він.

Окрім цього Прем'єр-міністр закликав лідера українських комуністів давати свої пропозиції для вирішення цієї ситуації і пообіцяв розглянути їх у майбутньому.

Нагадаємо, своєю постановою №812 від 13 липня 2010 року Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) України затвердила нові відпускні ціни на природній газ для населення. Відповідно, з 1 серпня 2010 ціни мають зрости на 50%.

Водночас, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко у своїй заяві від 27 липня засудив рішення уряду щодо підвищення тарифів на комунальні послуги та заявив, що КПУ відстоюватиме інтереси народу та за потреби виводитиме людей на мітинги.

«Нам не подобається і політика сьогоднішнього Кабміну, який весь тягар комунальної реформи хоче перекласти на плечі людей за рахунок тупого підвищення тарифів... Якщо треба - будемо виводити на вулиці народ, будемо проводити мітинги. Ми вимагаємо: або не підвищуйте ціни на газ, або приймайте цілий комплекс компенсаційних заходів, які уряду пропонує Компартія, і яких ми будемо добиватися», - заявив П. Симоненко.

А. Береза
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.