Новости Экономика чавунукраина

Українські металурги збільшили експорт чавуну в США більше. ніж в 160 разів

base article image

За даними центру Держзовнішінформ, в першому півріччі 2010 року Україна експортувала в США 548,8 тис. тонн металопродукції, що в 161 раз вище за аналогічний показник 2009 року (3,4 тис. тонн).

Заступник керівника департаменту з питань ГМК центру Держзовнішінформ В'ячеслав Попов повідомив, що практично увесь об'єм експорту чорних металів в цю країну - чавун: Загальний об'єм експорту чавуну з України в січні-червні 2010 року склав 771,7 тис. т.

У тому числі в США було експортовано 528,6 тис. т цього виду металопродукції. Другим ринком за об'ємом споживання українського чавуну стали країни ЄС - 185 тис. т. Одночасно в поточному році істотно скоротилися його постачання в країни Південно-східної Азії (397,2 тис. т. в 2009 р. і 3,6 тис. т в 2010 р.)

Експерт вважає, що перерозподіл постачань чавуну на користь США стався через ріст попиту і котирувань на цю сировину в цьому регіоні.

"США - один з найбільших імпортних ринків для чавуну. Правда, в цьому регіоні традиційно працювали російські і бразильські металургійні компанії",- говорить віце-президент Research&Consulting Group Олександр Сірик.

За матеріалами: Экономические известия 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.