Новости Экономика львов экономика

На Львівщині створили більше 22 тисяч нових робочих місць

base article image

У січні – червні 2010 року середньомісячна заробітна плата у Львівській області становила 1823 грн при річному програмному показнику 1925 грн., а створення 22,2 тисяч нових робочих місць становить 61,7% від річного програмного завдання.

Про це сьогодні заявив під час засідання колегії Львівської ОДА заступник голови ЛОДА з питань економічної політики та інвестицій Геннадій Дмитренко, повідомили в прес-службі адміністрації.

За його словами, розмір заробітної плати у Львові у січні-червні поточного року у 2,1 рази перевищив розмір мінімальної заробітної плати та у 2,2 рази – розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб ( на 1 квітня 839 грн).

«Рівень реальної заробітної плати у червні в порівнянні з травнем зріс на 10,6%2, - повідомили в прес-службі ЛОДА.

У поточному році досягнуто позитивні зміни, які відбуваються на ринку праці Львівщини. В області створено за рахунок усіх джерел фінансування. 22,2 тис. нових робочих місць, що становить 61,7%  

Обсяг виплат державних соціальних допомог за січень-червень 2010 року склав 669,8 млн. грн. або 47,7% річних обсягів. Фінансування пенсійних виплат в області за січень-червень 2010 року забезпечено у повному обсязі і у встановлені строки. Загальний обсяг видатків на виплату пенсій склав 4371,7 млн. грн., що на 16,5% більше, ніж за відповідний період минулого року.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.