Новости Экономика производствостатистика

За півроку промвиробництво на Донеччині зросло на 15,5%

base article image

За січень-червень загальний обсяг промислової продукції Донецької області збільшився, в порівнянні з січнем-червнем 2009 року, на 15,5%.

Про повідомили в ГУ статистики Донецької області.

У червні, порівняно з попереднім місяцем, обсяг виробництва зменшився на 3,6% і, в порівнянні з червнем 2009 року, зріс на 11,7%. З початку року, за даними січня-червня минулого року, приріст виробництва досягнуто на підприємствах всіх основних видів промислової діяльності, крім вугільної промисловості, де обсяг випущеної в січні-червні продукції скоротився на 2,7%.

У хімічній і нафтохімічній промисловості обсяг виробленої в січні-червні продукції зріс, у порівнянні з січнем-червнем минулого року, на 3,2%, у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів - на 4,4%, у виробництві і розподілі електроенергії - на 12,2%, у виробництві коксу і продуктів нафтопереробки - на 22%, у металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів - на 22,7%, в легкій промисловості - на 24,6%, у виробництві будівельних матеріалів та іншої неметалевої мінеральної продукції, а також у видобутку неенергетичних корисних копалин - на 28,3%, у машинобудуванні - на 34,3%.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.