Новости Экономика переказизаробітчаниес

“The Financial Times”: Грошові перекази українських найманих робітників підтримують економіку держави

base article image

Грошові перекази українських найманих робітників із Росії та Євросоюзу підтримують економіку держави.

Так пише видання “The Financial Times”.

"Протягом 2009-го року грошові перекази найманих робітників із Росії та Євросоюзу, згідно з даними Всесвітнього банку, склали 4,7 млрд доларів, що становить майже 5% ВВП держави", - зазначається у публікації.

Видання наголосило, що середня сума переказів дорівнює приблизно 100-300 доларів на місяць, що хоча і не висока цифра, але в загальній кількості становить суму, яку не можна не взяти до уваги.

"Незважаючи на те, що у 2009 році порівняно із попередніми роками кількість переказів скоротилася, у 2010-му році Всесвітній банк обіцяє зростання їхньої кількості на 2-3%, що, враховуючи безробіття та перспективу втілення нових жорстких економічних заходів, є позитивним явищем", - вказала газета та додала, що українцям слід було б задуматися над тим аби зберігати гроші в банку, а не під матрацом, адже фінансовий сектор зміг би використати понад 5 млрд. доларів для надання кредитів та позик для розвитку багатьох підприємств, що в свою чергу, могло б сприяти підйому збіднілого середнього класу.
 

Підготувала Л. Дубенко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.