Новости Экономика минтрансавіасертифікація

Нові правила забороняють польоти літаків без сертифікації

base article image

Міністерство транспорту та зв’язку України затвердило Правила сертифікації авіакомпаній, що здійснюють експлуатацію цивільних літаків для виконання комерційних транспортних перевезень згідно з вимогами OPS 1.

Про це сьогодні повідомили в прес-службі Кабінету міністрів України.

Згідно з повідомленням, впровадження цих стандартів – одна з вимог Федеральної авіаційної адміністрації США для переведення України у першу категорію та зняття операційних обмежень з українських авіакомпаній. Провідні українські авіакомпанії вже знайомі з цими вимогами і працюють за такими стандартами.

Нові правила передбачають закріплення за кожною авіакомпанією відповідального за сертифікацію інспектора, який організовує проведення роз’яснювальної роботи і подальший процес сертифікації та нагляду за діяльністю експлуатанта.

Згідно з новими правилами, інспектор має право призупиняти виліт літака до усунення критичних недоліків, які впливають на безпеку польотів.

Затверджені правила визначають, що експлуатант повинен мати достатню фінансово-економічну базу для забезпечення безпеки авіації, підтримки льотної придатності літаків, утримання необхідного персоналу та забезпечення фінансових зобов'язань за всіма договорами обов’язкового страхування, враховуючи можливі періоди роботи зі збитками. Виконання польотів літаками без сертифікатів забороняється.

Сертифікація здійснюватиметься в інтересах захисту пасажирів у плані безпеки польотів, а також для того, щоб у майбутньому українські авіакомпанії мали більше можливостей на міжнародних ринках авіаперевезень.
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.