Новости Экономика івано-франковскмусор

690 тисяч євро отримає Івано-Франківськ на сортування побутових відходів

base article image

Івано-Франківськ став переможцем в конкурсі у рамках Програми "Європейський інструмент сусідства і партнерства Угорщина — Словаччина — Румунія — Україна".

Про це повідомив начальник міського управління економічного і інтеграційного розвитку Богдан Білик, передав кореспондент ГолосUA.

За словами Богдана Білика, проект спрямований на поводження з твердими побутовими відходами, а також для застосування системи роздільного сортування таких відходів.
Програма "Європейський інструмент сусідства і партнерства Угорщина — Словаччина — Румунія — Україна" діє з вересня 2008 року та фінансується Європейським Союзом. Загалом обсяг фінансування – майже 70 млн. євро.

У рамках Програми передбачено надання допомоги Європейським Союзом в 4 напрямах: економічний і соціальний розвиток, підвищення якості довкілля, підвищення ефективності меж і підтримка співпраці "люди - людям".

В Україні участь у Програмі можуть брати представники влади та громадські організації, зокрема, із Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької областей. Обов'язкова умова участі – співпраця української сторони з партнером з однієї з країн ЄС.

А. Романюк
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.