Новости Экономика налоги черкасы

Черкаських податківців закликають менше тиснути на платників податків

base article image

Податківці в Черкасах мають змінити підхід до проведення перевірок і здійснювати масштабний наступ на тіньову економіку.

Про це заявила начальник державної податкової інспекції у місті Черкаси Людмила Гуріненко, передав кореспондент ГолосUA.

За її словами, у першому півріччі 2010 року до зведеного бюджету мобілізовано 484,5 млн. грн. податків і зборів, які контролюються державною податковою інспекцією у місті Черкаси. До державного бюджету мобілізовано 245,9 млн. грн. Показники доведені радами виконано на 102,4 %, понад завдання надійшло 5,7 млн. грн. Місцевий бюджет отримав на 6,4 млн. грн. більше ніж за перше півріччя 2009 року, надходження збільшились на 2,8 %.

Л. Гуріненко також закликала колег змінити підхід до проведення перевірок, наголосивши, що фахівцям служби варто пам’ятати, що податкова відійшла від тотального контролю, і відбір платників здійснюється на основі ризикоорієнтовної системи. Тобто перевіряються насамперед підприємства, які мають ризики можливого ухилення від оподаткування.

“Податки повинні сплачувати всі, і тоді держава матиме стабільний фінансовий ресурс для реалізації першочергових соціальних програм. Але забезпечити це треба не за рахунок фіскального тиску на платників податків, а масштабним наступом на тіньову економіку”, - підсумувала Л. Гуріненко.

В. Середа

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.