Новости Экономика туризмубытки

Українські туристичні компанії сподіваються відшкодувати свої минулорічні збитки цього року

base article image

Минулий рік став збитковим для більшої кількості туроператорів, котрі працюють на ринку України. Компанії сподіваються, що зможуть відігратися за результатами 2010 року.

За даними журнала «ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України», компанія «Туртесс Тревел» у 2009 році отримала чистий прибуток на 20% менший, ніж у 2008 році. Чистий збиток компанії за цей період склав 21 млн. грн.

Комерційний директор компанії Олександр Новіковський назвав такий результат прогнозованим. «Ми очікували, що за результатами 2009 року отримаємо збитки, оскільки туристичний потік скоротився. Зараз основне завдання — показати гарні результати в поточному році», - сказав він.

«Чистий прибуток компанії «Анекс Тур» у 2009 році складав 36,6 млн. грн. При цьому у компанії 54,6 млн. грн. збитків за результатами минулого року. Такі фінпоказники представники компанії «Анекс Тур» не прокоментували, стверджуючи, що наведені цифри не відповідають дійсності. Однак надати свої цифри в компанії просто відмовилися. Там теж запевнили, що у цьому році обов'язково повернуть збиток. «Загальний показник нашої компанії по кількості відправлених туристів до Туреччини у цьому році порівняно з минулим збільшився на 18%», - запевнив гендиректор компанії Мехмет Гюндогду.

Також складнощі були у компанії «Яна» - грошовий обіг компанії скоротився на 73%. Збиток за результатами 2009 року невеликий — 0,5 млн. грн.

Щоправда, не всі компанії опинилися у «мінусі». Деякі змогли покращити свої показники і збільшити долю на ринку. Зокрема, «Пегас Туристик» збільшив свій прибуток більш, ніж вдвічі. Подвоїв свої показники ще один туроператор у турецьому напрям ку — компанія «Корал Тревел».


За матеріалами: Дело
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.