Новости Экономика івано-франковскдети оздоровлення

На оздоровлення дітей Івано-Франківщини уряд виділив майже 500 тисяч гривень

base article image

Постановою Кабінету Міністрів України на літнє оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей Івано-Франківській обласній державній адміністрації передбачено 437 000 грн.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили в прес-службі Івано-Франківської облдержадміністрації.

З 7 по 9 серпня 2010 року управління у справах сім’ї та молоді Івано-Франківської обласної державної адміністрації буде проводити роботу щодо підбору та направлення 523 дітей пільгових категорій в стаціонарні дитячі оздоровчі заклади на тематичні оздоровчі зміни.
Зокрема, 7 серпня 151 дитина з усіх районів та міст області відбуває на оздоровчу зміну в ПЗОТВ «Романтик», що у м. Скадовськ Херсонської області.

8 серпня направляються 36 дітей на тематичну оздоровчу зміну «Неймовірні пригоди у країні дитинства» УДЦ «Молода гвардія». 9 серпня 116 дітей області відбувають на оздоровчу тематичну зміну «Україна вітає друзів» в МДЦ «Артек».

Крім того, 7 – 9 серпня 2010 року 220 дітей пільгових категорій заїдуть в дитячі оздоровчі заклади, котрі функціонують на території Івано-Франківської області.

А. Романюк
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.