Новости Экономика аэропортвинница

Вінницьким аеропортом зацікавились британці та поляки

base article image

Можливістю оренди Вінницького аеропорту зацікавилася британська компанія Shanti Capital Ltd, а також інвестори з Польщі (компанія Lot) та "Міжнародні ізраїльські авіалінії".

Про це повідомив начальник обласного управління економіки Андрій Гижко.

За його словами, влада Вінницької області розпочне розгляд нових пропозицій щодо оренди Вінницького аеропорту лише у вересні 2010 р. А. Гижко підтвердив, що облдержадміністрація уже отримала низку звернень від потенційних орендарів. Втім остаточне рішення про дату початку офіційного прийняття заявок і проведення самого конкурсу має найближчим часом ухвалити обласна рада.

За словами А. Гижка, "саме між ними (британською, польською та ізраїльською компаніями — ред.), скоріш за все, і буде головна конкуренція за право оренди летовища", - наголосив він, зауваживши, що названі компанії пропонують різні концепції розвитку аеропорту: як пасажирську, для вантажних перевезень та інші.

Аеропорт Вінниця (Гавришівка) розташований за 7,5 км на схід від залізничної станції м. Вінниці та за 1 км на південний захід від с. Гавришівка. Довжина бетонної злітної смуги 2,5 км. Аеропорт придатний для експлуатації літаків цілий рік без обмежень цілодобово. Аеропорт може приймати літаки Ан-2, Л-410, Ан-24, Як-40, Ан-32, Ту-134, Ту-154, Іл-76, Ан-74, Ан-12, Як-42, Іл-18 та аналогічні за класом.

У 2008 р. з ініціативи обласної влади було завершено реконструкцію першої черги аеровокзального комплексу для обслуговування пасажирських авіарейсів, у що вкладено 6 млн. грн. Тоді ж аеропорт отримав ліцензію Міністерства транспорту та зв'язку на здійснення внутрішньодержавних пасажирських авіарейсів. У грудні 2008 р. тут було відкрито пункт пропуску через державний кордон.

За матеріалами: РБК-Україна
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.