Новости Экономика москваотели

Готельні номери у Москві — найдорожчі у світі

base article image

Москва в першому півріччі 2010 року залишилася найдорожчим містом у світі за вартістю готельних номерів — у середньому проживання в столичних готелях обходилося в січні — червні у 256,83 фунтів на день.

Про це свідчать результати дослідження британської компанії «Hogg Robinson Group» (HRG).
На другому місці після столиці РФ - готелі Женеви (199,11 фунтів на день), а на третьому Гонконга (197,61 фунтів на день).

У першу п'ятірку найдорожчих міст світу за цінами на проживання в готелях також увійшли Париж і Нью-Йорк, де номери в середньому коштують 197,13 фунтів на день і 194,13 фунтів на день.

У свою чергу топ-10 міст із найбільш високою вартістю готелів включає такі міста, як Вашингтон, Цюріх, Абу-Дабі, Стокгольм і Осло.

При цьому, звернули увагу аналітики HRG, незважаючи на своє лідерство в рейтингу найдорожчих за цінами на готелі міст світу, Москва виявилася однією з небагатьох столиць, де вартість готельних номерів зменшувалася, а не росла в цьому році.

Зокрема, за підрахунками фахівців, проживання в готелях в Москві (в рублях) подешевшало в 2010 році, порівняно з 2009 роком, на 12%, а у фунтах стерлінгів — на 5%.

Більше знизилася ціна на номери в готелях лише в Абу-Дабі — у столиці Об'єднаних Арабських Еміратів вона скоротилася на 25% у дірхамах і на 26% - у фунтах.

За матеріалами: SV Development
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.