Новости Экономика януковичформацены

Янукович вимагає зниження ціни на шкільну форму

base article image

Президент України Віктор Янукович вимагає від керівників органів виконавчої влади вжиття заходів для зменшення цінових надбавок на товари шкільного асортименту та учнівські форми.

Як повідомила  прес-служба глави держави, доручення щодо організації мережі шкільних ярмарок отримали глава Ради міністрів Криму, глави обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

"На зазначених вище посадовців, а також на міністра освіти і науки Дмитра Табачника покладено завдання здійснювати щотижневий моніторинг ситуації з товарами шкільного асортименту та учнівської форми", - зазначається у повідомленні.

Крім того, у дорученні йдеться, що мають бути вжиті всі необхідні заходи для забезпечення підготовки до нового навчального року дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із соціально незахищених родин.

"Відповідно до президентського доручення міністр економіки Василь Цушко повинен здійснити комплекс заходів щодо контролю та обмеження розміру торговельних надбавок на предмети шкільного асортименту та учнівської форми", - зазначили у прес-службі 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.