Новости Экономика правительствопідручникиминобразования

Кабмін додатково виділив Міносвіти гроші на друк підручників

base article image

Кабінет Міністрів додатково виділив Міністерству освіти і науки 138 млн. грн на друк підручників, комп'ютеризацію шкіл та інші бюджетні програми.

Зокрема, уряд виділив 95 млн. 860 тис. грн на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнів, 30 млн. грн на інформатизацію та комп'ютеризацію навчальних закладів.

Крім того, Кабмін додатково виділив 7,7 млн. грн на фінансування пропаганди України за кордоном, 3,76 млн. грн на заходи по залученню обдарованої молоді до науково-дослідницької діяльності Малої академії наук, 0,9 млн. грн на заходи з реалізації Європейської хартії регіональних мов і мов меншин.

Всього цією постановою уряд забрав у Міністерства фінансів із загального фонду державного бюджету на 2010 рік з бюджетної програми Державні капітальні витрати і перерозподілив між міністерствами і відомствами 1,593 млрд. гривень.

Нагадаємо, що Міносвіти не встигає надрукувати нові підручники до 1 вересня. За словами міністра освіти Дмитро Табачника, всі українські школи будуть забезпечені новими підручниками до листопада.

За матеріалами: Кореспондент

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.