Новости Экономика податковий кодексбизнес

Нашвидкуруч створений Податковий кодекс, – політична необхідність

base article image

Поява нового Податкового кодексу зумовлена не економічним прагматизмом, а політичною доцільністю.

Таку думку директор соціально-економічних програм Центру політичного консалтингу Олег Килимник на прес-конференції у столиці, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, проект нового кодексу виник не через готовність до нього податкової та бізнесу, а через його важливість для глави держави. «Необхідність якнайшвидшої роботи над Податковим кодексом продиктована передвиборчою програмою Президента України, у якій він значився в перших рядках, а тепер, давайте подумаємо, чи на часі взагалі прийняття нового податкового кодексу за умов існування тих принципів співпраці з бізнесом, які декларує влада?», - наголосив експерт.

О. Килимник заявив, що очікування бізнесу в контексті нових податкових правил будуть пов’язані зі «зниженням податків та спрощенням їх адміністрування». «Зиск від таких заходів держава може отримати лише через кілька років, а діючій владі вже сьогодні необхідно наповнювати бюджет, тому інтереси завідомо не співпадають. Таким чином, замість того, на що очікував бізнес, ми маємо формальний документ, який, фактично, розширяє права податкової та дає їй можливість отримати з бізнесу все, що можна», - резюмував він.

А. Береза
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.