Новости Экономика вокзалжелезная дорогаремонт

До кінця осені в Україні відремонтують 12 залізничних вокзалів

base article image

На залізницях України тривають роботи з ремонту та реконструкції 12 вокзальних комплексів на станціях: Донецьк, Красний Лиман, Мукачеве, Веселинове, Первомайськ, Бугаз, Беренізгувата, Мотовилівка, Конотоп, Тарасівка, Смородене, Рокована.

Завершити роботи планується до кінця осені, повідомила прес-служба Міністерства транспорту та зв'язку України.

Паралельно здійснюються ремонтно-будівельні роботи на багатьох інших будівлях і спорудах, у першу чергу — на напрямках впровадження швидкісного руху, розмежування пасажирського та вантажного руху поїздів, зокрема, на напрямках Київ-Полтава-Лозова-Донецьк, Красноград-Дніпропетровськ, Київ-Жмеринка-Красне-Львів з метою підготовки до Євро-2012.

Окрім того, тривають роботи з ремонту та будівництва санітарно-побутових приміщень для колійників на лінійних станціях залізниць. Загалом у поточному році їх заплановано виконати на 78 об’єктах.

Працівники господарства будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Укрзалізниці велику увагу приділяють утриманню будівель і споруд у належному технічному стані, від чого залежить безпечна праця залізничників та безпека пасажирів. Сьогодні в господарстві експлуатується більше 29 тис. будівель та споруд: вокзали, пасажирські будівлі та павільйони, об’єкти водопостачання та водовідведення, котельні, об’єкти житлово-комунального, культурно-освітнього, спортивного та оздоровчого призначення.

Одночасно працівники господарства будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Укрзалізниці здійснюють заходи з охорони навколишнього природного середовища. Зокрема, виконуються роботи з модернізації систем очищення питної води та стічних вод, впровадження енергозберігаючих та безвідходних технологій.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.